gulnare-mamadova

Sizinle tanış olmak bizim için büyük şeref oldu. Eminim ki çok hastaların arzusu olar ki, sizin kimi hekimi olsun.
Biz Azerbaycan  da Doktor Hamdi Koçer in çıkışlarına çok kulak asdık ve onun çok savadlı ve elimli bir hekim olmasına inandık. Biz Türkiye ye geldikten ve Hamdi Beyin kabulunde olduktan sonra onun çok çok güzel bir insan ve çok çok elimli doktor olduğunun şahidi olduk.
Azerbaydan ve İranda yapılan muayene ve tetkiklerde yoldaşımın süd vezinde kötü hastalık olduğunun ve aparılmasını gerektiğini söylediler. Bunun  üzerine İstanbul’a Hamdi beyin yanına geldik. Hamdi Beyin muayenesi uzi mamografya ve tru cut biyopsi sonucunda eşimin xerceng olmadıgını ve ameliyata gerek olmadığını öğrendik. Bu güzel haberi bir de yeni bir bebek müjdesiyle aldık. Doktor Hamdi Bey Gülnare’yi 2 çocuguna ve bana bağışladı.
Merve Hanıma da çok çok teşekkür ederiz.Merve hanımda bizim çok eziyetimizi çekti ve bizim Doktor Hamdi beyle hızlı bir şekilde görüşmemizi ve tüm bu işler için bize çok yardımcı oldu.Biz Hamdi bey ve Merve hanıma hiçbir zaman yaddan çıkarmayıp hayatımız boyu borçluyuz.
Biz Azerbaycanda böyle problemleri olan tanışlara ancak ve ancak Doktor Hamdi Koçer’in yanına gelmelerini söyleyeceğiz.
Biz İstanbulda Mualice ekibini çok sevdik ve umumiyetle Neolife Tıp Merkezinin tüm işcilerine ve hekimlerine çok çok teşekkür ederiz.

Etibar Quliyev- Gülnare Mammadova